Powiększa się obsada serialu fantasy „Outlander”

Graham McTavish (Hobbit: Niezwykła podróż) oraz Gary Lewis (Gangi Nowego Jorku) dołączają do serialu fantasy stacji Starz.

Graham McTavish (Hobbit: Niezwykła podróż) oraz Gary Lewis (Gangi Nowego Jorku) dołączają do serialu fantasy stacji Starz.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

McTavish wcieli się w Dougala MacKenziego, a Lewis w Columa MacKenziego. Twórcą i scenarzystą serialu jest Ronald Moore ({Battlestar Galactica). Za kamerą John Dahl (Dexter, Breaking Bad).

Najnowszy serial Rona Moore'a (twórcy Battlestar Galactica) to produkcja łącząca kilka gatunków: romans, science fiction, historię i przygodę, która rozgrywa się w dwóch planach czasowych. Główną bohaterką będzie Claire - pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda. Wychodzi za mąż za Jamiego (Sam Heughan) - romantycznego, szkockiego wojownika, ale jednocześnie cały czas związana jest ze swoim mężem ze współczesności.

Zdjęcia mają ruszyć jesienią w Szkocji. Premiera serialu Outlander w 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV