Przeczytaj w weekend

Producenci kompletują obsadę miniserialu „Ascension”

Do obsady miniserialu science fiction Ascension dołączają Brandon P. Bell, Tiffany Lonsdale i Jacqueline Byers.

Do obsady miniserialu science fiction Ascension dołączają Brandon P. Bell, Tiffany Lonsdale i Jacqueline Byers.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Bell wcieli się oficera Orena Gaulta, którego zdolności zostają poddane próbie, gdy dostaje rozkaz przeprowadzenia śledztwa w sprawie zabójstwa dziewczyny na statku. Gault uważa, że nie jest przygotowany do takiego zadania. Lonsdale wcieli się w Emily Vanderhaus, starszą siostrę ofiary morderstwa, której małżeństwo z Dukiem Vanderhausem zostanie wystawione na próbę przez rodzinną tragedię. Byers zagra Norę Bryce, która odczuwa presję, by pójść w ślady matki i pracować w centrum medycznym. Kobieta jednak woli udzielać się w departamencie terraformingu. Jest zdeterminowana, by odnaleźć mordercę.

Fabuła skupi się na tytułowym statku kosmicznym, który został wysłany przez rząd USA w 1963 roku, by skolonizować nowy świat. Sześcioodcinkowy serial opowie historię rozgrywającą się po 50 latach wyprawy, gdy bohaterowie docierają do miejsca, z którego nie ma już powrotu. Tajemnicze morderstwo młodej kobiety sprawia, że populacja statku zaczyna zastanawiać się, jaki jest prawdziwy cel ich misji.

W obsadzie jest już Brian Van Holt oraz Tricia Helfer. Philip Levens (Smallville) jest autorem scenariusza, twórcą i głównym producentem wykonawczym. Premierę w USA zaplanowano na listopad 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV