Przeczytaj w weekend

Przyjaciele z uniwerku – zwiastun i data premiery 2. sezonu

Przyjaciele z uniwerku to serial Netflixa z 2017 roku. Wiemy już, kiedy można spodziewać się premiery 2. sezonu.

Przyjaciele z uniwerku to serial Netflixa z 2017 roku. Wiemy już, kiedy można spodziewać się premiery 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Friends from College to serial Netflixa, który zadebiutował w 2017 roku. Jest to historia grupy przyjaciół z Harvardu, którzy właśnie przekroczyli czterdziestkę - Ethan, Lisa, Sam, Nick, Max i Marianne są bardzo zżytą paczką, a teraz, w nostalgii za przeszłością, powracają do dawnych więzi, związków i wspomnień.

Latem ubiegłego roku ogłoszono, że powstanie 2. sezon produkcji. Dziś wiadomo już, że premiera nowej serii odbędzie się 11 stycznia 2019 roku. Wraz z ogłoszeniem daty premiery, w sieci pojawił się nowy zwiastun. Zobaczcie wideo:

W obsadzie są Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Fred Savage, Annie Parisse, Nat Faxon i Billy Eichner.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV