Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Przyszłość serii Resistance wyłącznie w gestii Sony

Czy seria Resistance powróci? Pierwsze trzy odsłony mają swoich fanów, ale decyzja o ewentualnej "czwórce" nie należy do Insomniac Games.

Przy okazji rozmów nt gry Marvel’s Spider-Man, nad którą pracuje studio Insomniac Games, australijski Finder zapytał Jamesa Stevensona ze studia o inną markę, która rozsławiła dewelopera w branży gier. Oczywiście chodzi o serię Resistance, która swoje najlepsze lata ma już za sobą. Jaka będzie przyszłość marki?

-
-

Otóż tutaj studio ma niewiele do powiedzenia. Twórcy są niezależni, a marka Resistance nie jest ich własnością. Należy do Sony i to japoński koncern podejmuje decyzje w sprawie jej przyszłości. Czy kolejna część powstanie?

Jeśli miałbym się założyć? Raczej nie ma na to szans. Chociaż życie nauczyło mnie by nigdy nie mówić nigdy. Wiem, że mnóstwo ludzi ma miłe wspomnienia z naszą grą. Ale nie mamy żadnych planów wobec tej marki. (…) Resistance 4 powstanie, gdy Sony będzie miało na to ochotę – mówi w rozmowie z Finderem.

Seria obejmuje w sumie 5 gier. Trzy z nich ukazały się w latach 2006-2011 na konsoli PlayStation 3. Kolejne dwie gry to mniejsze produkcje, które w latach 2008-2011 zostały wydane na przenośne konsole Sony.

 

 

Źródło: finder.com.au / fot. SIE

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.