Psy 3. W imię zasad - Artur Żmijewski powraca do roli Wolfa!

Kolejny powrót w filmie Psy 3. W imię zasad. Artur Żmijewski to trzeci aktor, który ponownie zagra rolę z poprzednich części.

Kolejny powrót w filmie Psy 3. W imię zasad. Artur Żmijewski to trzeci aktor, który ponownie zagra rolę z poprzednich części.

Adam Siennica
Adam Siennica

Psy 3. W imię zasad to kontynuacja kultowej serii w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Wiemy, że Cezary Pazura i Boguslaw Linda powrócą do swoich bohaterów. Dystrybutor ujawnił, że Artur Żmijewski ponownie zagra Radosława Wolfa. Wiemy więc, że pomimo groźnych wydarzeń, Wolf przeżył tamto starcie.

Czytamy w opisie dystrybutora, że mężczyźni będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Czy tytułowe „Psy” połączą siły we wspólnej sprawie, czy może jest już za późno na pojednanie i przyjdzie im stanąć po przeciwnych stronach barykady?

A tak Artur Żmijewski komentuje powrót w filmie Psy 3. W imię zasad:

- To prawda, że my, psy, musimy trzymać się razem i mówią, że męska przyjaźń przetrwa wszystko, ale może się okazać, że stare rany wciąż się nie zagoiły, a pewnych rzeczy nie da się zapomnieć...

Psy 3. W imię zasad - opis fabuły według Kino Świat:

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

W obsadzie są Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo.

Psy 3. W imię zasad - premiera 17 stycznia 2020 roku.

null

Advertisement

Advertisement

Źródło: Kino Świat / zdjęcie główne: Kino świat

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV