Red Dead Redemption 2 najładniejsze na Xboksie One. Gra otrzyma wsparcie dla tej konsoli

Microsoft potwierdza: nadchodzące Red Dead Redemption 2 wykorzysta dodatkową moc oferowaną przez konsolę Xbox One X.

Microsoft potwierdza: nadchodzące Red Dead Redemption 2 wykorzysta dodatkową moc oferowaną przez konsolę Xbox One X.

W ubiegły czwartek pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Red Dead Redemption 2. W materiale wideo poruszono temat interakcji z przeciwnikami i postaciami niezależnymi, a także zaprezentowano piękny, otwarty świat, który przyjdzie nam w tej produkcji przemierzyć.  Uwagę w wideo przyciągała też piękna oprawa graficzna i wygląda na to, że osoby, którym zależy na jak najlepszych doznaniach wizualnych powinny zainteresować się wersją na konsolę Xbox One X.

Na oficjalnej stronie konsoli zaktualizowano tabelkę z grami, które wykorzystają dodatkową moc tego urządzenia. Wśród nich pojawiło się właśnie Red Dead Redemption 2. Szczegółów brakuje, jednak dowiedzieliśmy się, że w produkcję studia Rockstar będzie można zagrać w rozdzielczości 4K (prawdopodobnie nie będzie to natywne Ultra HD, ale na detale musimy poczekać) oraz HDR.

Biorąc pod uwagę, że Xbox One X to konsola o największej (póki co) mocy, można spodziewać się, że to właśnie na tej platformie gra będzie wyglądać najlepiej. Czy faktycznie tak się stanie? Przekonamy się już 26 października - to właśnie wtedy Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na rynku.

Źródło: gamerant.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV