Robert De Niro jako gangster w reklamie słynnej piekarni. Zobacz wideo

Robert De Niro podchodzi z dystansem do ról, z których jest najbardziej znany. Zatrudniła go piekarnia Warburtons.

Robert De Niro podchodzi z dystansem do ról, z których jest najbardziej znany. Zatrudniła go piekarnia Warburtons.

Adam Siennica

Adam Siennica

Robert De Niro wystąpił w reklamie najstarszej i najbardziej znany brytyjskiej piekarni, która została założona pod koniec XIX wieku. Do dziś jest to rodzinny interes i stąd wymyślono taką konwencję spotu reklamowego.

W wideo widzimy, że aktor wciela się w gangstera, który chce przejąć przemysł piekarniczy. Spot nazwano tytułem GoodBagles, który ma nawiązywać do filmu Chłopcy z ferajny.

Czy wyszło im dobrze? Zobaczcie sami:

 

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV