Sala samobójców. Hejter - pełny zwiastun kontynuacji hitu Jana Komasy

W sieci pojawiła się pełna zapowiedź filmu Sala samobójców. Hejter. Premiera w marcu.

W sieci pojawiła się pełna zapowiedź filmu Sala samobójców. Hejter. Premiera w marcu.

Sala samobójców. Hejter to kontynuacja nagrodzonego na Festiwalu w Gdyni filmu Sala samobójców z 2011 roku w reżyserii Jana Komasy, twórcy nominowanego do Oscara Bożego Ciała. W sieci zadebiutował pełny zwiastun produkcji. Wideo jest dostępne poniżej.

W filmie Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckic – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

W obsadzie znajdują się Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr, Jacek Koman i Adam Gradowski.

Sala samobójców. Hejter - premiera 6 marca.

Źródło: YouTube/zdjęcie główne: Jarosław Sosinski

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robin Wright

Robin Wright

ur. 1966, kończy 54 lat

Katee Sackhoff

Katee Sackhoff

ur. 1980, kończy 40 lat

Patricia Arquette

Patricia Arquette

ur. 1968, kończy 52 lat

Taylor Kitsch

Taylor Kitsch

ur. 1981, kończy 39 lat

Sung Kang

Sung Kang

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV