Przeczytaj w weekend

[SDCC 2018] Aquaman – poznajcie kolejnego złoczyńcę. Zdjęcia figurek i stroje

Na Comic-Conie w San Diego pojawiło się kilka przedmiotów promujących film Aquaman - między innymi figurki i kostium Czarnej Manty.

Na Comic-Conie w San Diego pojawiło się kilka przedmiotów promujących film Aquaman - między innymi figurki i kostium Czarnej Manty.

Zwiastun filmu Aquaman wedle wszystkich zapowiedzi ma być głównym punktem programu, jaki studio Warner Bros. przygotowało na tegoroczny Comic-Con w San Diego. Uczestnicy konwentu już teraz zamieszczają w sieci zdjęcia rozmaitych materiałów promocyjnych. Mamy m.in. okazję zobaczyć klasyczny kostium tytułowego herosa, fotografie figurek kolekcjonerskich (na jednej z nich pojawia się nowy złoczyńca, Brine King) czy plakat, który zaprezentował reżyser James Wan. Sprawdźcie sami:

Trailer produkcji powinien pojawić się w sobotę ok. godz. 21:00 polskiego czasu. Film wejdzie z kolei na ekrany kin 21 grudnia.

Źródło: comicbook.com, comicbookmovie.com, screenrant.com. ew.com / zdjęcie główne: Warner Bros./Den of Geek

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV