Przeczytaj w weekend

[SDCC 2018] Przeraża czy nie? Venom – wyciekło zdjęcie symbionta

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym pojawia się filmowy Venom - materiał pochodzi z zaprezentowanego w trakcie Comic-Conu w San Diego zwiastuna.

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym pojawia się filmowy Venom - materiał pochodzi z zaprezentowanego w trakcie Comic-Conu w San Diego zwiastuna.

Wczoraj informowaliśmy Was o zaprezentowanym w trakcie Comic-Conu w San Diego zwiastunie filmu Venom - wielu uczestników raportowało o mrocznej i krwawej konwencji przedstawionego materiału. Dość powiedzieć, że w jednej ze scen symbiont urwał głowę mężczyźnie grożącemu wcześniej kobiecie. Tymczasem po sieci krąży już zdjęcie Venoma z trailera; choć materiał jest słabej jakości, i tak pozwala nam lepiej przyjrzeć się tej postaci. Zobaczcie sami:

Film wejdzie na ekrany kin 5 października.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Sony Pictures/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV