Shadow of the Tomb Raider i inne gry w lutym trafią do Xbox Game Pass

Abonamentowa usługa Microsoftu z każdym miesiącem staje się bardziej atrakcyjna dla graczy.

Abonamentowa usługa Microsoftu z każdym miesiącem staje się bardziej atrakcyjna dla graczy.

Firma Microsoft ujawniła kolejne produkcje, które w tym miesiącu pojawia się w usłudze Xbox Game Pass. Jest na co czekać - abonenci otrzymają m.in. Shadow of the Tomb Raider, czyli najnowszą przygodę Lary Croft, a także Crackdown 3 już od dnia premiery tej produkcji. Na tym jednak nie koniec.

W lutym do posiadaczy aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass trafia również The Walking Dead, Batman: Return to Arkham, De Blob oraz Pumped BMX Pro. Miesięczny koszt abonamentu wynosi 40 zł - w tej cenie otrzymujecie dostęp do ponad 100 produkcji na konsole Xbox One, a w wybrane tytuły zagracie również na pececie (jeśli wspierają one Xbox Play Anywhere).

Tak prezentuje się rozpiska Xbox Game Pass na luty 2019:

Źródło: informacja prasowa / fot. Square Enix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV