Silver & Black będzie ostatecznie serialem z uniwersum Spider-Mana?

W sieci pojawiły się pogłoski, według których Silver & Black może być serialem osadzonym w uniwersum Spider-Mana studia Sony.

W sieci pojawiły się pogłoski, według których Silver & Black może być serialem osadzonym w uniwersum Spider-Mana studia Sony.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Fani produkcji komiksowych doskonale wiedzą, że swego czasu studio Sony planowało stworzenie filmu Silver & Black, którego bohaterkami miały być znane z komiksów Silver Sable i Black Cat. Przypomnijmy, że Felicia Hardy aka Black Cat to córka włamywacza, która była fanką Człowieka Pająka. Posiada nadludzką siłę, szybkość i zwinność, a także potrafi widzieć w ciemnościach. Co ciekawe, przynosi ona pecha osobom w swoim otoczeniu. Natomiast Silver Sable (Silver Sablinova) to antybohaterka, która w różnych momentach swojej komiksowej historii była albo sojusznikiem, albo wrogiem Spider-Mana. Nie posiada żadnych supermocy. Reżyserką obrazu została Gina Prince-Bythewood, a według pierwotnych planów miał on zadebiutować 8 lutego zeszłego roku. 

Kłopoty z realizacją przedsięwzięcia sprawiły jednak, że jego status w chwili obecnej jest niejasny. Portal Fandom Wire powołując się na swoje źródła donosi teraz, że Silver & Black może ostatecznie zamienić się w serial telewizyjny - jeden z wielu projektów, które studio Sony zamierza stworzyć w ramach tzw. uniwersum Spider-Mana. 

Powyższe rewelacje powinniśmy na razie traktować w kategoriach plotki. Fandom Wire nie informuje także, czy w prace nad ewentualnym serialem będzie zaangażowana Prince-Bythwood, nie mówiąc już o braku jakichkolwiek decyzji obsadowych. 

Źródło: Fandom Wire / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV