Przeczytaj w weekend

NieR: Automata z 4 milionami sprzedanych egzemplarzy. Twórcy chwalą się wynikiem

Twórcy NieR: Automata mają powody do zadowolenia. Ich produkcja nie tylko została świetnie oceniona, ale również bardzo dobrze się sprzedaje.

Twórcy NieR: Automata mają powody do zadowolenia. Ich produkcja nie tylko została świetnie oceniona, ale również bardzo dobrze się sprzedaje.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  Nier: Automata 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

NieR: Automata to gra akcji z elementami RPG, która zadebiutowała w 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Z czasem tytuł ten trafił także na pecety oraz Xboksa One. Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony graczy oraz krytyków - chwalono przede wszystkim świetną historię, a także satysfakcjonującą walkę i ścieżkę dźwiękową.

Teraz twórcy chwalą się sukcesem - okazuje się, że po produkcję studia PlatinumGames sięgnęły 4 miliony graczy. W grudniu 2018 roku informowano o wyniku o 500 milionów niższym, ale kilka miesięcy wystarczyło do przebicia kolejnej granicy. Bez wątpienia wpływ na to miało wydane niedawno NieR: Automata Game of the Yorha Edition, zawierające grę oraz dodatki do niej.

Z tej okazji opublikowano nowe wideo. Materiał przedstawia istotne sceny z gry - uważajcie więc na spojlery, jeśli jeszcze nie graliście w NieR: Automata.

Źródło: dualshockers.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV