Spider-Man: Daleko od domu - Donald Glover mógł się pojawić. Dlaczego do tego nie doszło?

W Spider-Man: Homecoming, Donald Glover wystąpił w krótkiej roli jako Aaron Davis. Dlaczego zabrakło go w Spider-Man: Daleko od domu i czy jeszcze zobaczymy go w MCU?

W Spider-Man: Homecoming, Donald Glover wystąpił w krótkiej roli jako Aaron Davis. Dlaczego zabrakło go w Spider-Man: Daleko od domu i czy jeszcze zobaczymy go w MCU?

Nie wiele brakowało, a Donald Glover ponownie wystąpiłby w Spider-Man: Daleko od domu w roli Aarona Davisa. Przypomnijmy, że zadebiutował w Spider-Man: Homecoming, gdzie próbował kupić broń od ludzi Vulture'a. Jego postać w komiksach to złoczyńca znany jako Prowler, którego bratankiem jest Miles Morales.

W poprzednim Spider-Manie widzieliśmy zejście tej postaci na złą ścieżkę poprzez nielegalne kupno broni, a także usłyszeliśmy o jego bratanku, zatem możemy spodziewać się obecności Milesa Moralesa w MCU. Widzowie, którzy są już po seansie Spider-Man: Daleko od domu wiedzą, że postać Donalda Glovera nie pojawia się, choć scenarzyści chcieli go ponownie w swoim filmie.

Scenarzyści filmu, Chris McKenna i Eric Sommars ujawnili w jednym z wywiadów, że rzeczywiście mieli pomysł na dołączenie tej postaci do historii. Bardzo lubią tę postać i dalej chcieli ją rozwijać, ale podróż do Europy skutecznie to uniemożliwiła, aby udział Glovera stał się sensowny.

Mieliśmy kilka pomysłów, z których po prostu musieliśmy zrezygnować.

Rzeczywiście trudno byłoby znaleźć miejsce dla tej postaci w nowym filmie o Pajączku, ale dobrze wiedzieć, że twórcy wciąż pamiętają o tej postaci. Film w kinach.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV