Spider-Man: Daleko od domu – czy to ostateczna data premiery zwiastuna?

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, na którego zwiastun czekamy już od dłuższego czasu. W sieci pojawiła się nowa przewidywana data premiery trailera.

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, na którego zwiastun czekamy już od dłuższego czasu. W sieci pojawiła się nowa przewidywana data premiery trailera.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Spider-Man: Far From Home to kontynuacja przygód nastoletniego Petera Parkera, w którego wciela się Tom Holland. Choć film ma zadebiutować jeszcze tego lata, jak na razie nie mieliśmy okazji zobaczyć zwiastuna czy choćby teasera, co irytuje część oczekujących na film fanów. Do sieci co chwila trafiają nowe pogłoski, które podają prognozowane daty premier nowego klipu, jednak do tej pory żadna z nich się nie sprawdziła. Nadal nie znamy odpowiedzi na pytanie kiedy zobaczymy zwiastun.

Teraz jednak portal SuperBroMovies podzielił się nową informacją w sprawie nadchodzącego klipu - według ich źródeł, zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutuje już w najbliższy wtorek, 15 stycznia. Dziennikarze są przekonani o wiarygodności swoich informatorów i podają informację jako niemal pewną - dopóki jednak nie ma potwierdzenia od studia, powinniśmy podchodzić do niej z dystansem, jak do każdej innej nieoficjalnej pogłoski.

Jeżeli jednak doniesienia się sprawdzą, w nadchodzącym tygodniu będziemy mogli wreszcie rzucić okiem na oczekiwany zwiastun. Zachowajcie czujność.

Spider-Man: Daleko od domu - premiera 5 lipca tego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV