Repertuar kin Nowość Program TV

MCU – Czarna Wdowa z kategorią R? Taki był pomysł Marvela

Czarna Wdowa to zapowiedziany film MCU, na temat którego nie słychać jeszcze wielu oficjalnych informacji. Teraz jednak na światło dzienne wyszła pogłoska, że twórcy chcieli nadać tej produkcji kategorię wiekową R.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Czarna Wdowa to jedna z najbardziej znanych superbohaterek MCU, która od początku jest w szeregach Avengers. Mimo wieloletniej obecności na ekranie, postać nie doczekała się jeszcze swojego solowego filmu. A przynajmniej na razie – w ubiegłym roku bowiem pojawiły się wstępne plany na tę produkcję. Projekt w dalszym ciągu jest jednak w początkowej fazie i nie wiadomo, czego będzie dotyczyła fabuła. Reżyserką będzie Cate Shortland, natomiast operatorem – Rob Hardy.

Zgodnie z nowymi pogłoskami, studio Marvel było zainteresowane wprowadzeniem czegoś nowego do MCU przy okazji filmu Black Widow  – chodzi mianowicie o kategorię wiekową R. Do tej pory żaden z filmów Kinowego Uniwersum Marvela nie miał takiej kategorii, w związku z czym ta nowina może być dla wielu zaskakująca.

Informacje pochodzą od Charlesa Murphy’ego z That Hashtag Show, źródła, które często dysponuje pogłoskami ze świata filmów komiksowych. Murphy podaje, że tego typu dyskusje trwały już na samym początku, gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o filmie. Wyniki tych rozważań nie są znane i nie wiadomo, czy Marvel podjął decyzję o kategorii R – być może przy okazji ujawniania nowych informacji dowiemy się także tego szczegółu. Pamiętajmy też, że są to tylko pogłoski – podchodźmy do nich z dystansem.

Plotka
-
-

Czarna Wdowa – data premiery filmu nie jest znana. Mówi się, że film mógłby zadebiutować nawet w 2020 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.