Przeczytaj w weekend

Spider-Man: Daleko od domu - Nick Fury i Maria Hill na oficjalnym zdjęciu

Spider-Man: Daleko od domu pojawi się w kinach dopiero w lipcu, ale już teraz zaczynają trafiać nowe zdjęcia z produkcji. Możemy też zobaczyć jak prezentują się nowe zabawki.

Spider-Man: Daleko od domu pojawi się w kinach dopiero w lipcu, ale już teraz zaczynają trafiać nowe zdjęcia z produkcji. Możemy też zobaczyć jak prezentują się nowe zabawki.

Kampania promocyjna filmu Spider-Man: Daleko od domu przynajmniej w obecnej chwili pozostaje w cieniu nadchodzącego widowiska Avengers: Koniec gry. Pojawiło się jednak oficjalne zdjęcie z filmu, gdzie widzimy Nicka Fury'ego oraz Marię Hill.

Na zdjęciu widzimy także, że Spider-Man jest w czarnej wersji swojego stroju, który otrzymał prawdopodobnie od Fury'ego. Do sieci trafiło też kilka nowych zdjęć zabawek. Zobaczcie sami w galerii poniżej:

Premiera 4 lipca tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV