Przeczytaj w weekend

Spider-Man: Daleko od domu - nowy zwiastun. Oto MCU po Avengers: Koniec gry

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował w sieci. Materiał pokazuje przyszłość MCU po filmie Avengers: Koniec gry.

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował w sieci. Materiał pokazuje przyszłość MCU po filmie Avengers: Koniec gry.

Nowy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu już tu jest - materiał, zgodnie z ostatnimi zapowiedziami odpowiedzialnych za MCU, pokazuje nam nieco inne, naznaczone wydarzeniami ukazanymi w filmie Avengers: Koniec gry oblicze całego uniwersum. Choć wideo odwołuje się w pierwszej kolejności do świata Pajączka i pojawienia się w nim tajemniczego Mysterio, to z drugiej strony poszerza naszą wiedzę o całej rzeczywistości Kinowego Uniwersum Marvela. Obiecywano nam na tym polu zaskoczenia i te rzeczywiście są; w dodatku mogą one ustawiać fundamenty pod to, co zobaczymy w przyszłych odsłonach projektu. Sprawdźcie sami, przy czym razem z przygotowującymi zwiastun chcemy Wam raz jeszcze przypomnieć, że jest on spoilerowy w kontekście tego, co pokazano w ostatniej produkcji o Mścicielach.

Zwiastun w oryginale:

Zwiastun z polskimi napisami:

W obsadzie filmu znajdują się m.in. Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Marisa Tomei, Jake Gyllenhaal, Cobie Smulders i Samuel L. Jackson. Za kamerą stanął Jon Watts.

Polską premierę Spider-Man: Daleko od domu zaplanowano na 5 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV