Przeczytaj w weekend

Spider-Man: Daleko od domu - zobacz kolejny klip. Kim jest nowa postać w filmie?

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Spider-Man: Daleko od domu. Mamy m.in. okazję zobaczyć kolejny klip z produkcji.

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Spider-Man: Daleko od domu. Mamy m.in. okazję zobaczyć kolejny klip z produkcji.

Kampania promocyjna filmu Spider-Man: Daleko od domu w ostatnich dniach przybrała na sile. Tym razem do sieci trafiły informacje na temat postaci, w którą na ekranie ma wcielić się Numan Acar. Przypomnijmy, że sportretuje on tajemniczego najemnika o imieniu Dmitrij - wielu fanów wierzy, że chodzi tu w rzeczywistości o komiksowego Chameleona aka Dmitrija Smerdiakowa. Tak bohatera opisuje reżyser produkcji, Jon Watts:

No cóż, filmowy Dmitrij pracuje dla Nicka Fury'ego. Moim zdaniem każdy, kto pracuje dla Fury'ego, z całą pewnością ma naprawdę tajemniczą przeszłość... Nie będziemy tutaj jednoznacznie mówić, że on jest... Jednak tego również nie zaprzeczamy.

Okazuje się także, że wbrew poprzednim zapowiedziom seria filmowych przygód Jamesa Bonda nie będzie miała aż tak wielkiego wpływu na nadchodzącą odsłonę MCU. Watts przyznał jednak, że Tom Holland jest wielkim fanem agenta 007, jednak sama historia czerpie już bardziej z amerykańskich produkcji z lat 80. i 90., które pokazywały nastolatków w trakcie podróży.

Zobaczcie nowy klip produkcji, w którym Mysterio przybywa na ratunek Peterowi:

Film wejdzie na ekrany kin w Polsce 5 lipca.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV