Spider-Man: Daleko od domu - zobacz kolejny klip. Kim jest nowa postać w filmie?

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Spider-Man: Daleko od domu. Mamy m.in. okazję zobaczyć kolejny klip z produkcji.

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Spider-Man: Daleko od domu. Mamy m.in. okazję zobaczyć kolejny klip z produkcji.

Kampania promocyjna filmu Spider-Man: Daleko od domu w ostatnich dniach przybrała na sile. Tym razem do sieci trafiły informacje na temat postaci, w którą na ekranie ma wcielić się Numan Acar. Przypomnijmy, że sportretuje on tajemniczego najemnika o imieniu Dmitrij - wielu fanów wierzy, że chodzi tu w rzeczywistości o komiksowego Chameleona aka Dmitrija Smerdiakowa. Tak bohatera opisuje reżyser produkcji, Jon Watts:

No cóż, filmowy Dmitrij pracuje dla Nicka Fury'ego. Moim zdaniem każdy, kto pracuje dla Fury'ego, z całą pewnością ma naprawdę tajemniczą przeszłość... Nie będziemy tutaj jednoznacznie mówić, że on jest... Jednak tego również nie zaprzeczamy.

Okazuje się także, że wbrew poprzednim zapowiedziom seria filmowych przygód Jamesa Bonda nie będzie miała aż tak wielkiego wpływu na nadchodzącą odsłonę MCU. Watts przyznał jednak, że Tom Holland jest wielkim fanem agenta 007, jednak sama historia czerpie już bardziej z amerykańskich produkcji z lat 80. i 90., które pokazywały nastolatków w trakcie podróży.

Zobaczcie nowy klip produkcji, w którym Mysterio przybywa na ratunek Peterowi:

Film wejdzie na ekrany kin w Polsce 5 lipca.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV