Przeczytaj w weekend

Stacja CBS zamawia trzy kolejne sezony „Teorii wielkiego podrywu”

Stacja CBS i Warner Bros. Television podpisały nową trzyletnią umowę, na mocy której The Big Bang Theory emitowana będzie w telewizji aż do końca sezonu 2016/17.

Stacja CBS i Warner Bros. Television podpisały nową trzyletnią umowę, na mocy której The Big Bang Theory emitowana będzie w telewizji aż do końca sezonu 2016/17.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Oznacza to, że stacja CBS zamówiła kolejne trzy sezony najpopularniejszej komedii w amerykańskiej telewizji (ósmy, dziewiąty i dziesiąty). Licencja i kwoty jakie zawarte zostały w umowie są rekordowe i wynoszą około 5-6 mln za jeden odcinek Teorii wielkiego podrywu. Warto pamiętać, że obsada sitcomu cały czas negocjuje ze studiem produkcyjnym nowe kontrakty, które wygasają w czerwcu tego roku. Johnny Galecki, Jim Parsons i Kaley Cuoco-Sweeting otrzymują obecnie po 350 tys. dolarów za odcinek, ale od ósmej serii chcą otrzymywać więcej. Nowe umowy podpiszą też: Simon Helberg i Kunal Nayyar.

Zagraniczne media informują, że The Big bang Theory nie jest jedynym serialem Warner Bros. Television i Chucka Lorre'a, który otrzyma zamówienie kolejnej serii. CBS prowadzi rozmowy na mocy których zielone światło na rozpoczęcie produkcji kolejnych sezonów otrzymają: Mike & Molly oraz Mom. Z kolei Two and a Half Men ma otrzymać zamówienie finałowego sezonu, który składał się będzie z trzynastu odcinków.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV