Przeczytaj w weekend

Star Wars 2019 - tytuł i zwiastun ogłoszone na Star Wars Celebration? [stream online]

Star Wars Celebration 2019 to pierwsze szczegóły filmu Gwiezdne Wojny: część IX. Obejrzyjcie panel na żywo!

Star Wars Celebration 2019 to pierwsze szczegóły filmu Gwiezdne Wojny: część IX. Obejrzyjcie panel na żywo!

Star Wars 2019 to oczywiście Gwiezdne Wojny: część IX. Panel rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego. Lucasfilm oficjalnie nie zapowiedział, co wyjawią, ale powiedzieli wprost: nie chcecie tego ominąć.

Wiemy, że Gwiezdne Wojny: część IX to ostatni film Gwiezdnej Sagi, czyli historia opowiadanej od części pierwszej do dziewiątej. Cały świat oczekuje pierwszych informacji o fabule, pełnego tytułu oraz zwiastuna.

Streaming do obejrzenia panelu na żywo:

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV