Star Wars 9 - Han Solo był duchem Mocy? Ford: Nie mam, kur..., pojęcia, co to jest

W filmie Star Wars 9 Han Solo powrócił jako duch Mocy. Harrison Ford wyjawia teraz nieco kuriozalne kulisy swojego angażu do filmu Skywalker. Odrodzenie.

W filmie Star Wars 9 Han Solo powrócił jako duch Mocy. Harrison Ford wyjawia teraz nieco kuriozalne kulisy swojego angażu do filmu Skywalker. Odrodzenie.

Film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zakończył już swój pobyt we wszystkich światowych kinach z wyjątkiem tych amerykańskich - w tej chwili w skali globalnej zebrał on 1,067 mld dolarów wpływów. Dyskusje nad Star Wars 9 trwają jednak w najlepsze. Jednym z najbardziej emocjonalnych momentów ekranowej historii z całą pewnością był ten, w którym wracający czy to jako duch Mocy czy w ramach wspomnienia Han Solo jednoczy się ze swoim synem, Kylo Renem. Nowe światło na tę sekwencję rzucił teraz Harrison Ford, który w wywiadzie dla USA Today wyjawił zaskakujące i odrobinę kuriozalne kulisy swojego powrotu do roli:

Kiedy JJ (J.J. Abrams - przyp. aut.) poprosił mnie, by to zrobić, odpowiedziałem mu: Żartujesz sobie? Przecież jestem martwy! On wtedy powiedział: W pewnym sensie martwy. Możesz więc to zrobić. Nic mi wtedy nie napisał, ale dodał: To będzie wspaniałe. Zgodziłem się. Kiedy JJ prosi cię o coś, prawdopodobnie to zrobisz. Jest naprawdę przekonującą osobą.

Ford kontynuuje:

To był użyteczny dodatek do całej historii, a przy tym kontynuacja wątku postaci Adama Drivera. Sama szansa na współpracę z Adamem była wspaniała. 

Aktor niespecjalnie jednak wie, czy wracający do świata Star Wars Han Solo był duchem Mocy, czy tylko projekcją w głowie Kylo Rena:

Duch Mocy? Nie mam pojęcia, czym jest duch Mocy. Nie mówcie o tym nikomu. Nie mówię tak głośno, byście dali radę to nagrać. Ale nie mam, kur..., pojęcia, czym jest duch Mocy. Nie obchodzi mnie to!

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Disney/Lucasfilm/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV