

Podczas Xbox Games Showcase 2023 pokazano pierwszy zwiastun Star Wars Outlaws, a więc przygodowej gry akcji w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za której stworzenie odpowiada zespół Ubisoft Massive. Wtedy też zapowiedziano, że na Ubisoft Forward zobaczymy pierwszą prezentację rozgrywki i tak też się stało.
Materiał trwał około 10 minut i prezentował różne aspekty zabawy. Zobaczyliśmy tutaj nieco skradania, wsparcie ze strony towarzysza, strzelanie z blastera, a nawet... walkę w przestrzeni kosmicznej. Outlaws zaoferuje również otwarty świat, który gracze będą mogli przemierzać zarówno pieszo, jak i za sterami pojazdów. Wideo z rozgrywką możecie obejrzeć poniżej.
Star Wars Outlaws - gameplay
Star Wars: Outlaws - premiera gry w 2024 roku. Dokładny termin nie został jeszcze ujawniony. Zdradzono natomiast, że produkcja ta dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.
Źródło: youtube.com


