Stefan Kapicić na Warsaw Comic Con. Colossus z Deadpoola w Polsce

Warsaw Comic Con ogłosił aktora, który przyjedzie letnią edycję imprezy. Będzie to Stefan Kapicić z serii Deadpool.

Warsaw Comic Con ogłosił aktora, który przyjedzie letnią edycję imprezy. Będzie to Stefan Kapicić z serii Deadpool.

Stefan Kapicic był głosem Colossusa w filmach DeadpoolDeadpool 2 (ciałem był Andre Tricoteux). Widzowie mogą go kojarzyć z ról w serialach Zadzwoń do Saula (Casper) oraz Odpowiednik (Lieber).

Tradycyjnie aktor będzie dostępny do zdjęć i autografów. Kosztują one odpowiednio 50 złotych i 40 złotych. Wcześniej ogłoszono przyjazd takich aktorów jak Ian SomerhalderAndrew Scott oraz Cara Buono.

Warsaw Comic Con 2019 odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca.

Stefan Kapicić - Warsaw Comic Con
fot. Warsaw Comic Con

Źródło: Warsaw Comic Con / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV