Repertuar kin Nowość Program TV

Strażnicy Galaktyki nawiązali do Galactusa? Tajemniczy easter egg w filmie

W sieci krąży fanowska teoria, wedle której w filmie Strażnicy Galaktyki znalazło się nawiązanie do ikonicznego złoczyńcy Marvela, Galactusa.

Choć od premiery filmu Strażnicy Galaktyki minęły już blisko 4 lata, fani w dalszym ciągu szukają ostatniego z ważnych easter eggów, którego istnienie potwierdził swego czasu reżyser James Gunn. Teraz użytkownik portalu YouTube posługujący się loginem Second Son twierdzi, że właśnie odnalazł nawiązanie. Co ciekawe, ma ono być związane z postacią… Galactusa.

Gdy Kolekcjoner tłumaczy tytułowym bohaterom znaczenie Kamieni Nieskończoności, dosłownie przez chwilę widzimy na ekranie twarz – fan sugeruje, że należy ona do postaci znanej w komiksach jako Sentience of the Universe, kosmicznego bytu, mającego być ucieleśnieniem życia w poprzednim Wszechświecie. Gdy Kosmos nieuchronnie zmierzał do upadku, Sentience odnalazł jedną z ostatnich żyjących istot, odkrywcę Galana z planety Taa. Obaj połączyli się w ramach specjalnej kapsuły po to, by odrodzić się w nowym Wszechświecie jako Galactus. Więcej na temat teorii dowiecie się z poniższego wideo:

spoilery
-
-

Przypomnijmy, że Galactus to jedna z najpotężniejszych istot w uniwersum Marvela, złoczyńca kojarzony przede wszystkim z historią Fantastycznej Czwórki. Jego moc jest tak wielka, że czasami nazywa się go „Pożeraczem Światów” – Galactus dosłownie pożywia się kolejnymi planetami.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.