Strażnik Teksasu - będzie reboot! Wiemy, kto zagra główną rolę

Strażnik Teksasu doczeka się reboota. Wiadomo już, kto zagra głównego bohatera, w którego wcześniej wcielał się Chuck Norris.

Strażnik Teksasu doczeka się reboota. Wiadomo już, kto zagra głównego bohatera, w którego wcześniej wcielał się Chuck Norris.

Michalina Reda
Michalina Reda

Strażnik Teksasu to znany amerykański serial telewizyjny, emitowany w latach 1993-2001. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja doczeka się reboota, który na razie jest na etapie poszukiwania docelowej stacji telewizyjnej (kandydatami są The CW i CBS). Scenariusz nowego serialu napisze Anna Fricke (Valor), a producentem wykonawczym będzie Dan Lin (Zabójcza broń).

Przypomnijmy, że w oryginalnej produkcji występował Chuck Norris. Teraz ogłoszono, że rolę przejmuje Jared Padalecki, aktor, którego doskonale znamy z serialu Nie z tego świata. Poza objęciem głównej roli, Padalecki będzie także producentem nowego serialu. Zgodnie z zarysem fabuły, historia dotyczyć będzie Cordella Walkera, człowieka, który rozwiązuje przestępstwa w najbardziej elitarnej jednostce stanu i który za wszelką cenę chcę powrócić do swojej rodziny. Po działaniu pod przykrywką przez całe dwa lata, wdowiec i ojciec dwójki dzieci powraca w rodzinne strony i odkrywa, że tam czeka go jeszcze więcej pracy. Wiadomo, że głównemu bohaterowi zostanie przydzielony partner do zadań specjalnych - nie podano jednak, kto zagra tę rolę.

Jak podaje Deadline, reboot ma być wierny pierwowzorowi. Nie zobaczymy potomka oryginalnego bohatera, tylko jego nowe wcielenie. Produkcja nie będzie miała nic wspólnego z sequelem.

Strażnik Teksasu - data premiery nowego serialu nie jest znana. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV