Przeczytaj w weekend

Strażnik Teksasu - będzie reboot! Wiemy, kto zagra główną rolę

Strażnik Teksasu doczeka się reboota. Wiadomo już, kto zagra głównego bohatera, w którego wcześniej wcielał się Chuck Norris.

Strażnik Teksasu doczeka się reboota. Wiadomo już, kto zagra głównego bohatera, w którego wcześniej wcielał się Chuck Norris.

Strażnik Teksasu to znany amerykański serial telewizyjny, emitowany w latach 1993-2001. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja doczeka się reboota, który na razie jest na etapie poszukiwania docelowej stacji telewizyjnej (kandydatami są The CW i CBS). Scenariusz nowego serialu napisze Anna Fricke (Valor), a producentem wykonawczym będzie Dan Lin (Zabójcza broń).

Przypomnijmy, że w oryginalnej produkcji występował Chuck Norris. Teraz ogłoszono, że rolę przejmuje Jared Padalecki, aktor, którego doskonale znamy z serialu Nie z tego świata. Poza objęciem głównej roli, Padalecki będzie także producentem nowego serialu. Zgodnie z zarysem fabuły, historia dotyczyć będzie Cordella Walkera, człowieka, który rozwiązuje przestępstwa w najbardziej elitarnej jednostce stanu i który za wszelką cenę chcę powrócić do swojej rodziny. Po działaniu pod przykrywką przez całe dwa lata, wdowiec i ojciec dwójki dzieci powraca w rodzinne strony i odkrywa, że tam czeka go jeszcze więcej pracy. Wiadomo, że głównemu bohaterowi zostanie przydzielony partner do zadań specjalnych - nie podano jednak, kto zagra tę rolę.

Jak podaje Deadline, reboot ma być wierny pierwowzorowi. Nie zobaczymy potomka oryginalnego bohatera, tylko jego nowe wcielenie. Produkcja nie będzie miała nic wspólnego z sequelem.

Strażnik Teksasu - data premiery nowego serialu nie jest znana. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Charlie Cox

Charlie Cox

ur. 1982, kończy 37 lat

Adam Brody

Adam Brody

ur. 1979, kończy 40 lat

Michael Shanks

Michael Shanks

ur. 1970, kończy 49 lat

Camilla Luddington

Camilla Luddington

ur. 1983, kończy 36 lat

Rachel Brosnahan

Rachel Brosnahan

ur. 1990, kończy 29 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV