Strażnik Teksasu - reboot serialu ma stację telewizyjną

Wiemy, że trwają pracę nad nową wersją popularnego serialu Strażnik Teksasu. Do sieci trafiły nowe informacje o projekcie.

Wiemy, że trwają pracę nad nową wersją popularnego serialu Strażnik Teksasu. Do sieci trafiły nowe informacje o projekcie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Nowy Strażnik Teksasu został zakupiony przez amerykańską stację The CW. Nie jest to też szczególnym zaskoczeniem z uwagi na fakt, że tytułową rolę ma zagrać Jared Padalecki, który od lat związany jest z tą telewizją za sprawą hitu Nie z tego świata. Padalecki będzie też producentem wykonawczym.

Autorką scenariusza jest Anna Fricke (Valor). Dan Lin jest producentem wykonawczym. Oryginał był wyświetlany na kanale CBS.

Nowy Strażnik Teksasu skupia się na Cordellu Walkerze (Padalecki), wdowcu z dwójką dzieci, który ma swój kodeks moralny. Powraca do domu w Austin po dwóch latach, by odkryć, że jest tu sporo do zrobienia w domu. Chce odbudować relacje z dziećmi, z konsewatywną rodziną oraz musi dogadać się z nową partnerką w pracy. Głównym wątkiem pierwszego sezonu mają być jego podejrzenia wobec tajemniczej śmierci żony.

Podkreślono, że jest to pełny reboot jak Magnum: Detektyw z Hawajów i MacGyver, a nie reboot będący kontynuacją. Nie wiadomo, czy są plany na gościnny występ Chucka Norrisa, który grał tytułową rolę w oryginale.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Diyah Pera/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV