Przeczytaj w weekend

Szczegóły obsady nowego serialu dramatycznego Netflixa

W nowej produkcji stacji, pt.: Ozark, główną rolę zagra Laura Linney. Twórcą serialu jest m.in. znany z komedii, a równocześnie odtwórca drugiej pierwszoplanowej roli, Jason Bateman.

W nowej produkcji stacji, pt.: Ozark, główną rolę zagra Laura Linney. Twórcą serialu jest m.in. znany z komedii, a równocześnie odtwórca drugiej pierwszoplanowej roli, Jason Bateman.

Julia Mikusek

Julia Mikusek

Tagi:  Bateman 

Ozark przedstawi losy współczesnego małżeństwa - Marty'ego (Bateman) i Wendy (Linney) Bird. Wraz z rodziną, para przeprowadza się z przedmieść Chicago, do Ozarku w Missouri. Prócz efektownych wieżowców i zgiełku miasta, obraz pokaże jak zwyczajna rodzina radzi sobie w rządzonym przez kapitalizm świecie i stara wczuć w narzucany przez codziennych Amerykan rytm życia.

Czytaj także: Nowości na temat kolejnego sezonu Hawaii 5.0

Prócz Batemana, do grona twórców należą producent Sędziego, Bill Dubuque i  Chris Mundy (Criminal Minds).

Światowa premiera serialu jest przewidziana na 2017 rok.

 

 

Źródło: deadline.com / fot.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV