Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Szykuje się kolekcja komiksów Transformers?

W zapowiedziach dystrybutora prasowego można odnaleźć zapowiedź komiksowej kolekcji prasowej Transformers. Czego możemy się po niej spodziewać?

Do zapowiedzi dystrybutora pasowego Ruch S.A. trafił pierwszy tom kolekcji Transformers G1 zatytułowany Walka o władzę. Ma się on ukazać w promocyjnej cenie 14,90 zł, a oprócz samej historii będzie zawierać także szczegóły powstawania historii, charakterystyki bohaterów, informacje o twórcach i galerię okładek. Docelowo kolekcja ma zawierać wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji.

Transformers #01. Walka o władzę - okładka
Źródło: Ruch S.A.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu informacji o kolekcji. Najprawdopodobniej pierwsze albumy będą miały charakter testowy i będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży – podobnie jak to miało miejsce z kilkoma innymi kolekcjami prasowymi.

Transformers G1
Źródło: tfwiki.net

Polskim wydawcą najprawdopodobniej będzie Hachette. Jeśli wydawca zdecyduje się uruchomić pełną serię, należy zakładać, że całość nie będzie się znacząco różniła od edycji brytyjskiej (Transformers: The Definitive G1 Collection). Jej zawartość można prześledzić tutaj, a poniżej zobaczyć grafikę, którą tworzą grzbiety wydanych komiksów.

Trandformers G1 - panorama
Źródło: tfwiki.net

Źródło: ruch.com,pl / fot. tfwiki.net

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.