Templariusze – nowy spot i zdjęcie promujące 2. sezon serialu

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące 2. sezon serialu Templariusze. Serial zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na History.

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące 2. sezon serialu Templariusze. Serial zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na History.

Wielkimi krokami zbliża się 2. sezon serialu Knightfall. Dziś do sieci trafiły nowe materiały promujące serial. W nim zobaczymy m.in. nową postać Talusa, w którego wcieli się Mark Hamill.

Poniżej możecie zobaczyć spot promujący 2. sezon, a także grafikę, która znajduje się na początku galerii. Premiera serialu już 25 marca w Stanach Zjednoczonych na History.

Źródło: fb.pl/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV