The Walking Dead: sezon 9, odcinek 14 – zwiastun i zdjęcia zapowiadają odpowiedzi!

The Walking Dead w 14. odcinku 9. sezonu prawdopodobnie w końcu wyjaśni co się wydarzyło podczas 6-letniego przeskoku w czasie.

The Walking Dead w 14. odcinku 9. sezonu prawdopodobnie w końcu wyjaśni co się wydarzyło podczas 6-letniego przeskoku w czasie.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Walking Dead w końcu odpowie na pytania, które pojawiły się po przeskoku w czasie o 6 lat. Co się wydarzyło w Alexandrii? I dlaczego Michonne oraz Daryl mają na plecach tajemnicze blizny? Odcinek noszący tytuł Scars (Blizny) pokażę widzom Michonne, gdy ta była jeszcze w ciąży z synem Ricka. Co takiego się wydarzyło, że bohaterka aż tak się zmieniła?

Nawet w opisie fabuły opublikowanym przez stację AMC czytamy, że tajemnice z przeszłości zostaną ujawnione. Millicent Shelton stoi za kamerą, a Corey Reed i Vivian Tse są autorami scenariusza.

Zobaczcie zwiastun i fragment:

Zobaczcie zdjęcia:

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: : Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV