The Batman - Andy Serkis zagra w filmie? Nowa plotka

The Batman to nadchodzący film Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Zgodnie z nowymi pogłoskami, w produkcji może wystąpić także Andy Serkis.

The Batman to nadchodzący film Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Zgodnie z nowymi pogłoskami, w produkcji może wystąpić także Andy Serkis.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Batman to oczekiwany film w reżyserii Matta Reevesa, w którym ikoniczną rolę Mrocznego Rycerza przejmie Robert Pattinson. Produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju, a informacje, które trafiają do sieci, to w głównej mierze plotki fabularne i castingowe. Nie mieliśmy także okazji zobaczyć żadnych materiałów promocyjnych, co oczywiście wiąże się z początkową fazą produkcji.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, którzy aktorzy mogą zagrać w nowym filmie o Batmanie. Teraz wygląda na to, że to nie koniec pogłosek, bowiem do gry wkroczyło kolejne duże nazwisko. Jak nieoficjalnie podają zagraniczne portale, w The Batman może pojawić się Andy Serkis, który pracował już z Reevesem przy filmach Ewolucja planety małp i Wojna o planetę małp. Aktora kojarzymy między innymi z roli Golluma w serii Władca Pierścieni, Snoke'a w filmie Gwiezdne wojny: ostatni Jedi czy Ulyssesa Klaue'a w produkcji Czarna Pantera.

Kogo mógłby zagrać Serkis? Na razie nie pojawiają się żadne sugestie, jednak fani wielokrotnie przedstawiali go jako kandydata do roli Pingwina. Pamiętajmy oczywiście, że doniesienia są nieoficjalne, a angaż aktora niepotwierdzony - na razie podchodźmy do informacji jak do plotek.

The Batman - premiera planowana jest na lato 2021 roku

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV