Przeczytaj w weekend

The Batman - kostium Mrocznego Rycerza będzie domowej roboty? Nowe informacje

Do sieci trafia nowa plotka na temat The Batman, czyli filmu pokazującego nową wizję na przygody Mrocznego Rycerza. Brzmią intrygująco.

Do sieci trafia nowa plotka na temat The Batman, czyli filmu pokazującego nową wizję na przygody Mrocznego Rycerza. Brzmią intrygująco.

Adam Siennica
Adam Siennica
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Batman to kolejne kompletnie nowe otwarcie w historii ekranowych przygód Mrocznego Rycerza. Jak to bywa z nowymi wizjami, przeważnie są podejmowane kroki, by wyróżnić się na tle poprzedników. Według portalu Batman on Film tak będzie i tym razem w związku z kostiumem superbohatera. 

Według plotki za kostium Batmana odpowiada sam Bruce Wayne, który stworzył go z własnych środków, a nie z pomocą zasobów Wayne Industries. Przez to też będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż w poprzednich filmach. W spekulacjach mówi się, że może wyglądać jak w komiksie Batman: Zero Year. Tak tam wyglądał:

nullfot. DC

To też ma związek z inną wizją na Batmobil, który ma być tzw. muscle car - termin odnosi się do samochodów z silnikami o dużej pojemności produkowanych w latach 60. i 70. 

Niedługo powinniśmy zobaczyć, jakieś zdjęcia Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana, ponieważ według przecieków wkrótce ma on kręcić sceny w lokacjach na zewnątrz. Wówczas fani z komórka i aparatami będą robić zdjęcia, które trafią do sieci.

Źródło: Batman on Film / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV