The Batman - do kiedy zawieszono prace nad filmem? Reeves komentuje

Reżyser The Batman, Matt Reeves, zabrał głos na temat tego, jak długo potrwa zawieszenie prac nad produkcją.

Reżyser The Batman, Matt Reeves, zabrał głos na temat tego, jak długo potrwa zawieszenie prac nad produkcją.

W związku z rozszerzającą się w ekspresowym tempie pandemią koronawirusa wstrzymano prace nad praktycznie wszystkimi projektami filmowymi na całym świecie - wśród nich jest cały szereg tych opartych na komiksach. Nie inaczej stało się z zaplanowanym na przyszły rok The Batman. Kilka dni temu studio Warner Bros. oficjalnie ogłosiło, że dalsza realizacja przedsięwzięcia zostaje zawieszona na 2 tygodnie. Teraz reżyser Matt Reeves zaktualizował status w tej sprawie. 

Filmowiec na swoim koncie na Twitterze wyjawił więc, że prace zostały wstrzymane już nie na 14 dni, a po prostu do odwołania:

Tak, zawiesiliśmy to do momentu, w którym dokończenie prac będzie bezpieczne dla każdego z nas... W tej chwili każdy z nas jest bezpieczny. Dziękuję za waszą troskę - wy także zadbajcie o swoje bezpieczeństwo. 

W obsadzie filmu są m.in. Robert Pattinson jako Bruce Wayne/Batman, Zoë Kravitz jako Selina Kyle/Kobieta-Kot, Paul Dano jako Edward Nashton/Człowiek-Zagadka, Jeffrey Wright jako Komisarz Gordon, Andy Serkis jako Alfred, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot/Pingwin, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator Gil Colson oraz Jayme Lawso jako Bella Real, kandydatka na burmistrza Gotham.

Według pierwotnych planów The Batman miał wejść na ekrany kin 25 czerwca przyszłego roku. 

Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV