The Mandalorian - klimatyczny fragment. Nowy gangster w świecie Gwiezdnych Wojen

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen. Wyciekło nagranie fragmentu serialu.

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen. Wyciekło nagranie fragmentu serialu.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Mandalorian rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi. Bohaterem jest łowca nagród, który jest tytułowym Mandalorianem.

Podczas panelu pokazano obszerny fragment, w którym tytułowy bohater grany przez Pedro Pascal idzie na spotkanie z gangsterem ochranianym przez szturmowców Imperium. To właśnie w tę rolę wciela się znany i doceniany reżyser Werner Herzog.

Po fragmencie odcinka widzimy wideo z planu, które publikowaliśmy 14 kwietnia wraz z wyciekiem zwiastuna. Na razie musimy raczyć się nagraniami z panelu, bo Lucasfilm oficjalnych materiałów wideo nie opublikował w sieci.

Premiera światowa odbędzie się w listopadzie.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV