Werner Herzog

Werner Herzog
 • Data urodzenia:

  5 września 1942 (76)
 • Miejsce urodzenia:

  Monachium, Niemcy
 • Narodowość:

  Niemiec
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta, aktor
 • Bio:

  Werner Herzog jako reżyser debiutował w 1962 roku filmem krótkometrażowym pt.: Herakles. W 2009 roku wraz z Henrym Kaiserem otrzymał nominację do Oscara za film dokumentalny pt.: Spotkania na krańcach świata.

W obsadzie (13)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV