The Walking Dead – będzie zaskoczenie jak w Krwawych Godach z Gry o tron

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra o tron. Będzie się działo.

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra o tron. Będzie się działo.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the walking dead 

The Walking Dead to zupełnie inny serial w 9. sezonie, a przedostatni odcinek zapowiada się przełomowo. Ma dojść do wydarzeń, które zaszokują widzów. A gdy oficjalny kanał serialu na Twitterze zapowiada odcinek zdjęciem z Krwawych Godów z Gra o tron, możemy być pewni, że będzie się działo.

Do tego Robert Kirkman, producent serialu i twórca komiksu, na podstawie którego jest on oparty, podkreślił w nowym wywiadzie, że rozkład zombie cały czas postępuje. Koniec końców jest przekonany, że istniejące żywe trupy ostatecznie same wyginą, bo zgniją, rozpadną się i przestaną być zagrożeniem. Jest jednak przekonany, że do tego momentu pozostały jeszcze lata, ale ma nadzieję, że może uda im się to kiedyś pokazać.

Nowy odcinek już 25 marca na FOX.

 

Przypomnijmy sobie też zdjęcia z nadchodzącego odcinka:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV