Przeczytaj w weekend

Thor: Love and Thunder - Christian Bale negocjuje rolę w filmie MCU!

Trwa casting do filmu Thor: Love and Thunder, do którego zdjęcia rozpoczną się w 2020 roku. Christian Bale jest kandydatem do jednej z głównych ról.

Trwa casting do filmu Thor: Love and Thunder, do którego zdjęcia rozpoczną się w 2020 roku. Christian Bale jest kandydatem do jednej z głównych ról.

Christian Bale może zagrać w Thor: Love and Thunder. Według portali The Hollywood Reporter, Deadline, Collider i Variety, które potwierdzają te informacje w niezależnych od siebie źródłach, aktor negocjuje rolę z Marvel Studios. Szczegóły fabuły oraz postaci, jaką miałby zagrać są trzymane w tajemnicy. Z uwagi na potwierdzenie przez najlepsze źródła w sieci nie traktujemy tej informacji jako plotki.

Z uwagi na oparcie historii na określonym komiksie o Thor Gromowładnej (w tej roli Natalie Portman), dziennikarz Variety spekuluje, że Bale mógłby zagrać złoczyńcę zwanego Cul, który jest bogiem strachu i wujem Thora. Oficjalnie jednak nie zostało to ujawnione.

Nie będzie to pierwszy komiksowy film dla Bale'a, który wcielał się w Batmana w trylogii w reżyserii Christophera Nolana. W ostatnich latach grał jednak głównie w kinie artystycznym. Obecnie zbiera świetne recenzje za film Le Mans '66.

W obsadzie na pewno powrócą Chris Hemsworth i Natalie Portman. Taika Waititi (Thor: Ragnarok) wyreżyseruje na podstawie własnego scenariusza.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w sierpniu 2020 roku w Australii. W najbliższych miesiącach powinniśmy poznać pełną obsadę Thor: Love and Thunder. 

Thor: Love and Thunder - premiera w listopadzie 2021 roku.

Źródło: deadline.com, variety.com, thehollywoodreporter.com, collider.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV