Christian Bale

Christian Bale
 • Data urodzenia:

  30 stycznia 1974 (45)
 • Miejsce urodzenia:

  Pembrokeshire, Walia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Walijczyk
 • Wzrost:

  183 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Stan cywilny:

  Żonaty (Sibi Blazic [2000-obecnie])
 • Bio:

  Christian Bale jest synem biznesmena i tancerki cyrkowej. Ze względu na charakter pracy rodziców jako dziecko bardzo dużo podróżował, mieszkał w Anglii, Portugalii, Stanach Zjednoczonych. Karierę zaczynał grając w reklamach.

  Debiutował w 1986 roku rolą Alexieja w filmie pt.: Anastazja: Tajemnica Anny. Przełomem w jego karierze był udział w produkcji pt.: Imperium Słońca, za rolę Jima został uhonorowany nagrodą National Board of Review oraz nagrodą dla Młodego Artysty. Jest laureatem Oscara za kreację postaci Dicky'ego Eklunda w filmie pt.: Fighter z 2010 roku.

     

W obsadzie (39)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV