Przeczytaj w weekend

Titans – oto data premiery. Zobacz oficjalne banery z bohaterami

Wiemy już, kiedy w platformie DC Universe zadebiutuje serial Titans - mamy także okazję zapoznać się z banerami przedstawiającymi bohaterów.

Wiemy już, kiedy w platformie DC Universe zadebiutuje serial Titans - mamy także okazję zapoznać się z banerami przedstawiającymi bohaterów.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Wiemy już, że serial Titans zadebiutuje na platformie DC Universe 12 października. Odpowiedzialni za produkcję ogłoszenie daty premiery postanowili uczcić dodatkowo oficjalnymi banerami - zobaczcie sami (w galerii znajdziecie także logo serialu Stargirl):

Sama platforma DC Universe ruszy 15 września.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV