Przeczytaj w weekend

Titans – są już pierwsze opinie o serialu. Będzie 2. sezon

W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat serialu Titans. Zapowiedziano także, że powstanie 2. sezon produkcji.

W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat serialu Titans. Zapowiedziano także, że powstanie 2. sezon produkcji.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Premiera serialu Titans zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze dwa odcinki produkcji pokazano niektórym uczestnikom Comic Conu, który właśnie rozpoczyna się w Nowym Jorku. Szczęśliwcy podzielili się już swoimi niezwykle przychylnymi opiniami w sieci, przekonując, że historia naprawdę wciąga, a oni nie mogą doczekać się kolejnych odsłon. Warto też odnotować, że chwalona jest postać Starfire, której wygląd spotkał się z wielką krytyką ze strony fanów.

Wygląda na to, że Warner Bros. mocno wierzy w to, iż serial okaże się sukcesem - jeszcze przed premierą pierwszej odsłony serii zapowiedziano, że powstanie 2. sezon. Taki obrót spraw na Comic Conie w Nowym Jorku ogłosił Geoff Johns. Na razie nie wiemy, ile odcinków wejdzie w jego skład; przypomnijmy, że w 1. sezonie będzie ich 12.

Zobaczcie również materiał z postaciami z serialu, który mają okazję zobaczyć uczestnicy konwentu.

Pierwszy odcinek Titans zadebiutuje na platformie DC Universe 12 października.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: DC Universe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV