Przeczytaj w weekend

Tom Rothman nowym dyrektorem Sony Pictures. Zła wiadomość dla fanów komiksowych filmów!

Były dyrektor 20th Century Fox będzie odpowiadał za studio Sony Pictures. Tom Rothman dostarczył widzom najgorsze komiksowe filmy ostatnich lat.

Były dyrektor 20th Century Fox będzie odpowiadał za studio Sony Pictures. Tom Rothman dostarczył widzom najgorsze komiksowe filmy ostatnich lat.

Tom Rothman oficjalnie został mianowany na stanowisko dyrektora Sony Pictures, zastępując skompromitowaną przez wyciek maili Amy Pascal.

Swego czasu Rothman władał studiem 20th Century Fox. To właśnie ten człowiek doprowadził do realizacji takich filmów jak "Daredevil""Elektra" i obu części "Fantastycznej czwórki". Rothman także zmusił Bryana Singera do porzucenia "X-Men: Ostatni Bastion", a później Matthew Vaughn zwerbowany na jego zastępstwo sam zrezygnował nie mogąc dogadać się z dyrektorem studia, który na ich miejsce wziął Bretta Ratnera - człowieka, który według informacji zrobił wszytko pod jego dyktando. Mówi się także otwarcie, że to Tom Rothman osobiście zajął się "X-Men Geneza: Wolverine", czego efektem jest najbardziej krytykowany film serii.

Według nieoficjalnych informacji Rothman nie znosi komiksowych filmów i produkuje je tylko dlatego, że przynoszą one krocie. Są teorie, że to Tom Rothman jest powodem bardzo dużego konfliktu pomiędzy studiem Marvel i 20th Century Fox.

Czytaj także: Chris Pratt komentuje plotki o Indiana Jonesie

Z innych słynnych wpadek producenta wielu wspomina "Królestwo niebieskie" Ridleya Scotta, gdyż to Tom Rothman doprowadził do stworzenia bardzo krytykowanej kinowej wersji. Dopiero sam Ridley Scott naprawił to w wersji reżyserskiej dłużej o godzinę, która zebrała fenomenalne recenzje.

Na razie nie wiadomo, czy Tom Rothman wyciągnął wnioski z wielu błędów, jakie branża mu przypisuje. Trudno powiedzieć, jaki jego osoba będzie mieć wpływ na prowadzenie współpracy pomiędzy Sony i Marvelem.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: variety.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV