Twórcy gier Total War i Obcy Izolacja pracują na strzelanką

Creative Assembly nie próżnuje. Oprócz prac nad cyklem Total War tworzą również inny projekt. Teraz wiemy, że jest to strzelanka.

Creative Assembly nie próżnuje. Oprócz prac nad cyklem Total War tworzą również inny projekt. Teraz wiemy, że jest to strzelanka.

Studio, które dało nam taką wyśmienitą markę, jak Total War: Rome II oraz znakomitą grę Obcy: Izolacja nie zwalnia tempa. Swego czasu Creative Assembly ogłosiło, że rozpoczyna prace nad kolejnym multiplatformowym projektem. Dotychczas nie wiedzieliśmy czym gra będzie i nadal niewiele wiemy, ale twórcy postanowili zdradzić gatunek - będzie to strzelanka pierwszoosobowa.

Projekt powstaje od jakiegoś czasu i już jest na tyle rozwinięty, że można się nim chwalić w zamkniętym gronie. Creative Assembly kilka zakulisowych materiałów pokazało Neill Blomkamp, znanemu i cenionemu reżyserowi. Wspólna pamiątkowa fotografia pozwala snuć domysły, że reżyser może być zaangażowany w projekt, lub ten jest tworzony w klimatach bliskich stylowi reżysera.

twitter.com

Źródło: twitter.com / fot. SEGA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV