Repertuar kin Nowość Program TV

Zamówienia FOX na sezon 2013/14

Pierwszą stacją, która skompletowała zamówienia na sezon 2013/14 jest FOX, który wzbogaci swoją ramówkę o dziewięć nowych seriali!

Stacja FOX zamówiła cztery seriale dramatyczne: Rake, Gang Related, Sleepy Hollow, Almost Human oraz pięć seriali komediowych: Brooklyn Nine-Nine, Dads, Enlisted, Us & Them i Surviving Jack.

Rake – prawniczy dramat z elementami komediowymi, którego twórcą jest Peter Duncan. Serial o tym samym tytule w 2010 roku miał premierę w Australii. Główną rolę zagra Greg Kinnear, który wcieli się w adwokata, Cleavera Greene’a. Jest on błyskotliwy, obrazoburczy, autodestrukcyjny i nie potrafi pomyśleć, zanim coś powie. Cleaver uwielbia wszystkich swoich klientów – bez znaczenia czy są bigamistami, czy kanibalami. W obsadzie również: Miranda Otto, Necar Zadegan, Bojana Novakovic, John Ortiz, David Harbour, Tara Summers.

Gang Related – produkcja skupiająca się na Ryanie Lopezie (Ramon Rodrigiez) – członku gangu, który zostaje wysłany do San Francisco, by zinfiltrować tamtejszy komisariat policji. Bohater musi balansować pomiędzy zaufaniem wobec swojego gangu a utrzymaniem przykrywki wśród współpracowników. W obsadzie również: Terry O’Quinn,  Jay Hernandez, Sung Kang, Inbar Lavi, Rza, Cliff Curtis, Shantel VanSanten.

Sleepy Hollow –  czyli „Legenda o Sennej Kotlinie”, niezwykle ambitny projekt stacji FOX i duetu Kurtzman & Orci. Fabuła skupiona będzie wokół Ichaboda Crane’a, który razem z panią szeryf Sennej Kotliny rozwiązuje tajemnicze sprawy kryminalne spowodowane wielką bitwą pomiędzy dobrem i złem. Kurtzman i Orci napisali scenariusz razem z Phillipem Iscove, który jest pomysłodawcą serialu. W rolach głównych: Orlando Jones, Katia Winter, Nicole Beharie i Tom Mison.

Almost Human – napakowany akcją serial science-fiction umiejscowiony w przyszłości, kiedy policjanci współpracują z zaawansowanymi androidami przypominającymi ludzi. Głównymi bohaterami są szanowany policjant John Kennex (Karl Urban) – wyniszczony emocjonalnie i fizycznie po tragicznej misji – oraz jego partner-android Dorian (Michael Ealy), który człowieczeństwo rozumie lepiej niż John. Twórcami serialu są J.H. Wyman i J.J. Abrams. W obsadzie również: Lili Taylor, Minka Kelly, Michael Irby, Mackenzie Crook, Mekia Cox.

Brooklyn Nine-Nine – serial komediowy opowiadający o zróżnicowanej grupie detektywów pracujących na jednym z posterunków w Nowym Jorku, którzy nigdy nie brali na poważnie swojej pracy. Wszystko zmienia się, gdy za prowadzenie posterunku zabiera się kapitan z 30-letnim stażem w terenie. W obsadzie: Andy Samberg, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz, Chelsea Peretti, Joe Lo Truglio.

Dads – nowa komedia Setha MacFarlane’a, która zamówienie otrzymała już jakiś czas temu. Produkcja opowiadać będzie o dwóch facetach – najlepszych kumplach, których życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy wprowadzają się do nich ojcowie. W obsadzie: Seth Green, Giovanni Ribisi, Martin Mull, Peter Riegert. 

Enlisted – produkcja o trzech kompletnie różniących się od siebie braciach, którzy wspólnie stacjonują w małej bazie wojskowej na Florydzie. W obsadzie: Geoff Stults, Angelique Cabral, Keith David, Chris Lowell, Parker Young.

Us & Them – produkcja oparta na serialu BBC pt. „Gavin & Stacy”. Opowiada o kobiecie i mężczyźnie (Alexis Bledel i Jason Ritter), którzy starają się przetrwać w związku na odległość. W obsadzie również: Jane Kaczmarek, Kurt Fuller, Kerri Kenney, Dustin Ybarra, Ashlie Atkinson.

Surviving Jack – komedia oparta jest na książce Justina Halperna pod tym samym tytułem. Akcja skupia się na chłopcu, który staje się mężczyzną oraz mężczyźnie, który staje się ojcem. Twórcy twierdzą, że projekt rozgrywa się w czasach, zanim człowiek mógł sprawdzić znaczenie słowa „dojrzewanie” w Google. W obsadzie: Christopher Meloni, Alex Kapp Horner, Connor Buckley, Claudia Lee, Kevin Hernandez, Tyler Foden.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.