Selena Gomez

Selena Gomez
 • Data urodzenia:

  22 lipca 1992 (26)
 • Miejsce urodzenia:

  Grand Prairie, Teksas, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  165 cm
 • Zawód:

  Aktorka, piosenkarka
 • Stan cywilny:

  Panna
 • Bio:

  Selena Gomez oprócz aktorstwa zajmuje się również muzyką – jest założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene. Jest właścicielką sześciu psów ratowniczych i uważa się za wielką miłośniczkę zwierząt. W 2008 została uhonorowana tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF.

  Debiutowała w 1999 roku rolą Gianny w serialu pt.: Barney i przyjaciele. Większą popularność zdobyła dzięki występom w produkcjach Disneya m.in. Czarodzieje z Waverly Place. Jej pierwszą rolą w filmie kinowym była kreacja Beatrice "Beezus" Quimby w produkcji pt.: Ramona i Beezus.

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV