Vixen – będzie kolejny spin-off Arrow?

Zagraniczne media spekulują, że telewizja CW może rozważać stworzenie aktorskiego serialu o Vixen - bohaterce, która pojawiła się w ostatnim odcinku Arrow, a wcieliła się w nią Megalyn E.K.

Zagraniczne media spekulują, że telewizja CW może rozważać stworzenie aktorskiego serialu o Vixen - bohaterce, która pojawiła się w ostatnim odcinku Arrow, a wcieliła się w nią Megalyn E.K.

W ostatnim odcinku Arrow gościnnie można było zobaczyć bohaterkę znaną jako Mari McCabe (Vixen). Wcieliła się w nią Megalyn E.K., która dodatkowo podkładała głos bohaterce w animowanym spin-offie seriali Arrow i Flash.

Odcinek z Vixen zebrał wiele pozytywnych opinii, a także niezłą oglądalność. Dlatego też amerykańscy dziennikarze zastanawiają się, czy telewizja CW powinna rozważyć stworzenie aktorskiego serialu o Vixen, który będzie spin-offem Arrow.

Czytaj także: Finał 6. sezonu The Walking Dead będzie miał 2 wersje

- Na dzień dzisiejszy do tematu podchodzimy bardzo swobodnie i zobaczymy co się wydarzy. Mam wrażenie, że każdy bohater, który pojawia się w naszych serialach ma potencjał na własny serial. Jednak aby ten pomysł można było zrealizować, musimy mieć pewność, że widzowie go chcą - powiedział producent Andrew Kreisberg.

Zagraniczne media zauważają też, że telewizja CW będzie chciała podążać za trendem seriali o superbohaterkach, które zbierają dobre opinie. Mowa m.in. o takich produkcjach jak Marvel’s Jessica Jones, czy Supergirl.

Źródło: EW.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV