Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Vixen – będzie kolejny spin-off Arrow?

Zagraniczne media spekulują, że telewizja CW może rozważać stworzenie aktorskiego serialu o Vixen - bohaterce, która pojawiła się w ostatnim odcinku Arrow, a wcieliła się w nią Megalyn E.K.

W ostatnim odcinku Arrow gościnnie można było zobaczyć bohaterkę znaną jako Mari McCabe (Vixen). Wcieliła się w nią Megalyn E.K., która dodatkowo podkładała głos bohaterce w animowanym spin-offie seriali Arrow i Flash.

Odcinek z Vixen zebrał wiele pozytywnych opinii, a także niezłą oglądalność. Dlatego też amerykańscy dziennikarze zastanawiają się, czy telewizja CW powinna rozważyć stworzenie aktorskiego serialu o Vixen, który będzie spin-offem Arrow.

Czytaj także: Finał 6. sezonu The Walking Dead będzie miał 2 wersje

– Na dzień dzisiejszy do tematu podchodzimy bardzo swobodnie i zobaczymy co się wydarzy. Mam wrażenie, że każdy bohater, który pojawia się w naszych serialach ma potencjał na własny serial. Jednak aby ten pomysł można było zrealizować, musimy mieć pewność, że widzowie go chcą – powiedział producent Andrew Kreisberg.

Zagraniczne media zauważają też, że telewizja CW będzie chciała podążać za trendem seriali o superbohaterkach, które zbierają dobre opinie. Mowa m.in. o takich produkcjach jak Marvel’s Jessica Jones, czy Supergirl.

Źródło: EW.com

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.