Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

W Metro: Exodus nie zagramy w tym roku. Premiera opóźniona

Zawiedzeni muszą być fani uniwersum Metro. Nowa gra, nad która pracują twórcy serii, wypadła z tegorocznego kalendarza premier. Zagramy dopiero w 2019 roku.

Metro: Exodus, trzecia gier z serii, nie zadebiutuje w tym roku. Produkcja, która zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One została opóźniona. THQ Nordic podczas zebrania inwestorów przedstawił plany wydawnicze, które mówią o premierze gry w pierwszym kwartale 2019 roku. Oznacza to, że postapokaliptycznej produkcji możemy spodziewać się w okresie od stycznia do marca przyszłego roku. Przyczyny przesunięcia premiery gry nie zostały podane.

-
-

Gra ma być najbardziej rozbudowaną z serii. Ponownie wcielamy się w niej w Artema, który musi uciec z metra i poprowadzić grupę Spartan na niesamowitą wyprawę przez cały kontynent.

Źródło: thqnordic-investors.com / fot. THQ Nordic

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.