Przeczytaj w weekend

WandaVision ustawi fundamenty pod Young Avengers w MCU? Ruszył casting postaci

Wygląda na to, że serial WandaVision może wprowadzić do MCU postacie z Young Avengers - taki obrót spraw zdają się sugerować doniesienia castingowe.

Wygląda na to, że serial WandaVision może wprowadzić do MCU postacie z Young Avengers - taki obrót spraw zdają się sugerować doniesienia castingowe.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Od dłuższego czasu fani MCU zastanawiają się nad tym, czy w ramach projektu zobaczymy produkcję o znanej z komiksów drużynie młodych herosów, Young Avengers. Wiele wskazuje na to, że prędzej czy później do tego dojdzie; przypomnijmy, że w Kinowym Uniwersum Marvela pojawią się Kate Bishop (następczyni Hawkeye'a), starsza Cassie Lang (córka Ant-Mana, w komiksach działająca jako Stature bądź Stinger) i Ms. Marvel. Wygląda na to, że kolejnych potencjalnych członków grupy możemy zobaczyć w serialu WandaVision.

Jak donosi portal MCU Cosmic, włodarze Marvel Studios mają obecnie rozglądać się za dziećmi, które sportretują na ekranie pociechy Scarlet Witch i Visiona, Wiccana i Speeda. Według doniesień "dwójka dzieci jest częścią wizji Wandy - obaj szybko dorosną. Pod koniec serialu w tajemniczy sposób staną się jednak prawdziwi i wejdą w skład MCU". 

Na tym jednak nie koniec. Dziennikarze twierdzą, że widzieli logo produkcji, w której jej tytuł jest inny - Wanda's Vision. Apostrof po "a" przybierał w nim kształt Kamienia Duszy, a wyraz "Vision" napisany był płomieniami wychodzącymi z oczu Scarlet Witch.

Przypomnijmy, że Wiccan to komiksowy Billy Kaplan, który posiada takie same moce jak Wanda. Speed to z kolei Thomas Shepherd, mutant poruszający się z ponaddźwiękową prędkością. Obaj spotkali się w drużynie Young Avengers, by z czasem stać się najlepszymi kompanami - Wiccan wierzył, że wraz ze Speedem są reinkarnacją zaginionych dzieci Scarlet Witch. 

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV