[wideo] Czarownice z krainy Oz
Zaprezentowano nowy spot filmu fantasy "Oz: Wielki i Potężny" w reżyserii Sama Raimiego. Prezentujemy także zapowiedź spotu z Super Bowl!
Zaprezentowano nowy spot filmu fantasy "Oz: Wielki i Potężny" w reżyserii Sama Raimiego. Prezentujemy także zapowiedź spotu z Super Bowl!

Gdy Oscar Diggs, drugorzędny cyrkowy magik o nieco wątpliwej moralności, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz – cudownego świata pełnego barwnych postaci i niesamowitych krajobrazów – wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze wiedźmy. Theodora, Evanora i Glinda nie wierzą w to, że to właśnie Oscar jest potężnym czarnoksiężnikiem, którego wszyscy w Oz oczekują. Oscar z wielką niechęcią musi zmierzyć się z potężnymi problemami krainy i jej mieszkańców. Korzystając z iluzji, pomysłowości, a nawet odrobiny magii, nie tylko zamienia się w Wielkiego i Potężnego Oza, ale przede wszystkim staje się lepszym człowiekiem.
W obsadzie James Franco, Michelle Williams, Rachel Weisz i Mila Kunis. Film w amerykańskich i polskich kinach pojawi się 8 marca 2013 roku.
[video-browser playlist="627460" suggest=""]
[video-browser playlist="627462" suggest=""]



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1973, kończy 52 lat
ur. 1956, kończy 69 lat
ur. 1986, kończy 39 lat

