[wideo] Pierwsze spojrzenie na „Lincolna”
Pojawiła się zapowiedź zwiastuna filmu biograficznego "Lincoln" w reżyserii Stevena Spielberga, który jest historyczną opowieścią o prezydencie Abrahamie Lincolnie.
Pojawiła się zapowiedź zwiastuna filmu biograficznego "Lincoln" w reżyserii Stevena Spielberga, który jest historyczną opowieścią o prezydencie Abrahamie Lincolnie.

Obraz jest oparty na bestsellerze "Team of Rivals" autorstwa historyka Doris Kearns Goodwin i skupia się na życiu byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, jego dojściu do władzy i roli podczas wojny secesyjnej.
W obsadzie są Sally Field, Tommy Lee Jones, Joseph Gordon-Levitt, Hal Holbrook, James Spader, John Hawkes, Tim Blake Nelson, Bruce McGill, Joseph Cross, David Costabile, Byron Jennings, Dakin Matthews, Boris McGiver, Gloria Reuben, Jeremy Strong, David Warshofsky, David Strathairn, Walton Goggins, Lee Pace, Jackie Earle Haley, David Oyelowo i Jared Harris.
Tony Kushner i Doris Kearns Goodwin napisali scenariusz. Steven Spielberg reżyseruje. Premiera filmu 9 listopada. Zwiastun obejrzymy 13 września.
[video-browser playlist="628174" suggest=""]

Najlepsze z 24h


naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1992, kończy 33 lat
ur. 1992, kończy 33 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1975, kończy 50 lat

